Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 5 pranešimai(ų) ]
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: EOLO Sport Venice (thomas.uknavage komentaras)
StandartinėParašytas: 2007.08.30 15:20 
Site Admin
Vartotojo avataras

EOLO Sport Venice (108 aitvaras iš naujos 2007 vasaros kolekcijos :))) ) - idealus aitvaras mokytis prie mažo vėjo: kaip nekeista prie 1-2 m/s vėjo aitvaras labai lengvai atlikinėjo įvairiausias figūras ir lengvai sklendė ore. Aitvaro valdymas labai lengvai nuspėjamas - "be jokių siurprizų". Skirtingai negu HQ Bolero šio modelio aitvaras turi ir atakos kampo reguliavimo mazgus. Man labai patiko šio aitvaro stropų tvirtinimas prie aitvaro rėmo su dvigubu užveržimu - surinkinėjant aitvarą nereikia papildomai užveržinėti stropų, kai tuo tarpu mano aitvarui (HQ Bolero) stropas, surinkinėjant aitvarą, reikia užveržti ir kas kart patikrinti, tad tikrai šią stropų tvirtinimo idėją nusikopijuosiu nuo Ispano :))). Šis aitvaras, kaip ir PRISM Nexus, darant staigius apsisukimus turi savotišką garsą, kas labai užveda ir norisi kitą apsisukimą daryti dar staigesnį, aišku mano subjektyvia nuomone Nexus aitvaro "blerbimas" yra gražesnis. Pirmadienis - prie 6-7 m/s vėjo pabijojome leisti šį aitvarą, nes tiesiog bijojome jį sulaužyti :))), tad šiam aitvarui pirmadienį teko pasipuikuoti tik ant kranto :))). EOLO Sport Venice minusai - Mano nuomone šį aitvarą greitai sulaužyčiau :)))) nes bent jau iš pirmo žvilgsnio jis pasirodė trapus. Pliusai - idealus, lengvas aitvaras mokytis prie mažo vėjo (nes yra lengvas), "protingai" surištos stropos prie aitvaro rėmo, gera medžiagų ir jų susiuvimo kokybė.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007.08.30 15:21 
Site Admin
Vartotojo avataras

Ture komentaras

As turbut ir nebuciau tiksliau parases. Aciu Tomui.

Jei reiktu apibudinti vienu zodziu, pasakyciau , kad jis "romantiskas", t.y. su juo galima atsipalaiduoti ir pajusti malonuna, kaip , tarkim, ilgai kelionei rinktumeis ne sportini bolida, o patogu limuzina.

Dar kas smagu, ad beveik suglaudus stropas, jis puikiai planniruoja, ko tarkim, nera su agresyvesniu aitvaru. Techninius komentarus jau parase Tomas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: EOLO Sport Venice (thomas.uknavage komentaras)
StandartinėParašytas: 2008.06.29 22:58 

Jurgis 108 rašė:
EOLO Sport Venice (108 aitvaras iš naujos 2007 vasaros kolekcijos :))) ) - idealus aitvaras mokytis prie mažo vėjo: kaip nekeista prie 1-2 m/s vėjo aitvaras labai lengvai atlikinėjo įvairiausias figūras ir lengvai sklendė ore. Aitvaro valdymas labai lengvai nuspėjamas - "be jokių siurprizų". Skirtingai negu HQ Bolero šio modelio aitvaras turi ir atakos kampo reguliavimo mazgus. Man labai patiko šio aitvaro stropų tvirtinimas prie aitvaro rėmo su dvigubu užveržimu - surinkinėjant aitvarą nereikia papildomai užveržinėti stropų, kai tuo tarpu mano aitvarui (HQ Bolero) stropas, surinkinėjant aitvarą, reikia užveržti ir kas kart patikrinti, tad tikrai šią stropų tvirtinimo idėją nusikopijuosiu nuo Ispano :))). Šis aitvaras, kaip ir PRISM Nexus, darant staigius apsisukimus turi savotišką garsą, kas labai užveda ir norisi kitą apsisukimą daryti dar staigesnį, aišku mano subjektyvia nuomone Nexus aitvaro "blerbimas" yra gražesnis. Pirmadienis - prie 6-7 m/s vėjo pabijojome leisti šį aitvarą, nes tiesiog bijojome jį sulaužyti :))), tad šiam aitvarui pirmadienį teko pasipuikuoti tik ant kranto :))). EOLO Sport Venice minusai - Mano nuomone šį aitvarą greitai sulaužyčiau :)))) nes bent jau iš pirmo žvilgsnio jis pasirodė trapus. Pliusai - idealus, lengvas aitvaras mokytis prie mažo vėjo (nes yra lengvas), "protingai" surištos stropos prie aitvaro rėmo, gera medžiagų ir jų susiuvimo kokybė.

p.s kaip apie kokia moteri aprase,dabar negalesiu isduot savo mylimosios EOLOsport :P Dar nelabai specas ant skraidymo bet jau spejau pastebet kad jis zymiau geriau valdosi kai ramesnis oras. :idea:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008.06.30 12:09 
Vartotojo avataras

Taip taip! Bobutei papasakok.. turbut tamsta nesi leides kitu aitvaru..paleisi koki geresni gamini..isduosi.. pamirsi kad Venice egzistuoja. Nesilankyk tose vietose kur kiti leidzia, nes duos pabandyt, tai bapkes nuo tos minutes pradesi taupyt :)

Venice esu leides. Jis gal smagesnis nei Bolero, bet kaip ir parasyta atrodo labai trapus, bet preciziskumo islauzti su juo nepavyko.. nepasakyciau kad butent del to kad jis staigus. HQ Jive irgi labai staigus, bet linijas imanoma braizyti tiesiai. Pradedantiesiems tai idealus aitvaras susipazistant su veju ir tiek..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008.06.30 19:32 

nu cia kaip pasakius,gal ir lektuva labai noretusi pavaldyt bet kazin ar pirkciau :) pokolkas reikia pradet nuo paprastu dalyku,dar daug ismokt reikia ir sutuo paprastu.O kas gerai moka skraidyt ir su paprastu neblogiau prasuktu... :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 5 pranešimai(ų) ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: