Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 22   [ 24 pranešimai(ų) ]
Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Landboardingas
StandartinėParašytas: 2008.09.12 17:53 

taigi, siandien klasiokas pasigyre kad jis snowboardina, kazkaip pagalvojau netycia kad gi kaitai tai ir su sniegu buna ir tada pradejau galvoti, laukai prie mano namu landboardui netinka nes nenupjauta zole ir nelygi zeme, taciau tai snowkite'ui visiskai nesvarbu! tai dabar galvoju apie snowkitinima :D noreciau suzinoti kokio ten kaito reikia? to pripuciamo kuri naudoja vandenyje ar nepripuciama? ir vel gi, kiek tai kainuotu? :)

P.S. dar draugas pasake kad kiteboardinimas tai snowboardo braizymas? :D tiesa? ar ne?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.12 19:17 
Vartotojo avataras

Kaitai naudojami abieju tipu. matrasinis zinoma butu pigiau.
Del lentos irgi girdejau ta pati, bet tam ji ir yra kad braizyt :)
As po pernai net nelabai tinkamo boardint sezono buvau nustebes, kad taip pakinta lentos bukle. Bet koks skirtumas... :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.13 17:02 
Vartotojo avataras

Dooomai apsiramink, nei snowboardingas, nei kiteboardingas, nei landboardingas tau neikandami sportai. Jiems reikia ilgai finansiskai kauptis, o tai kad tavo norai keiciasi kas antra diena daug pasako :)

Taip kad, "no offence" bet tikrai sie sportai ne tau ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.14 0:11 

nesikeicia norai, noriu kite'int bet tai salygos neleidzia :D siaip snowkitint butu imanoma jei butu daug sniego ir nesigadintu snowboardas :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.14 21:52 
Vartotojo avataras

Snowboardas gadinasi kaskart kai ji naudoji. Jis tiesiog devisi. O sniego Lietuvoj pakankamai nebus. Arba neilgai. Maza to reikia tinkamo vejo.
Pernai vien susipirkt primityvu komplekta ir nuvykt savaitei i cekija pasnowboardint man kainavo apie 4500 Lt. Cia be aitvaro.
Tai pats pamastyk ar verta tokius pinigus investuot kad GAL pavyks per ziema praciuozt keleta kartu. Geriau nuvaryt su seima r draugais ant kalno Lietuvoj ar Latvijoj kelis savaitgalius ir issinuomot lenta ten. Pvz Eglukalns Latvijoj (isskyrus ~180Km kelione) zmogui puikiai paciuozinet galima uz kokius 60 Lt ir eiliu beveik nebuna. Tai realiai skaiciuojant kol sutaupysi tokiom sumom iki komplekto reiks ne viena ziema kauptis :) O be to keltuvai vistiek kainuoja :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.18 16:35 
Vartotojo avataras

Ash irgi apie tai svajoju. Neblogai valdau slides, tai manau ant uzhsalusiu ezheru man butu pats tas. Galima butu ir iki Nidos mariomis nuchiuosht. Zhiemos pas mus nebuna sniegingos, bet ezherai ledu apsitraukia, juk klampus pusnynai irgi nekas. Na tachiau reikia labai svariai apsisprest, nes investicija nemazha. Butu idomu pabandyt pajaust kaip tas jegos aitvaras tampo...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.18 16:53 
Vartotojo avataras

Su aitvaru tai viskas aisku. O va su lenta ant gryno ledo ne pyragai. Sniegas butinas. ezero pavirsius tinka tik del savo idealiai lygaus pavirsiaus, bet sniego danga neisvengiama. Skaiciau kad xebra sitam reikalui naudoja ne normalius snowboardus, o nusiperka is senuku ten kokius po 300Lt ir drozhia visapusiskai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.18 17:04 
Vartotojo avataras

Tai taip sniego sluoksnis nepakenktu bet kai yra po apachia ledas tai kokiu 5 cm uzhtektu, o jei ant zhemes tai 20 min reikia nes yra mikroreljefas, zholes, kupstai ir tt. Kaip su snowboardu tai tiksliai nzn, ash slidininkas. Shiaip tai jei daug ant ledo vazhineji tai kantai (metalines briaunos) griechiau atshimpa, bet jie galandami, blogiau jei pravarai neuzhsnigta ploteli.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011.04.04 23:11 

Doomas rašė:
taigi, siandien klasiokas pasigyre kad jis snowboardina, kazkaip pagalvojau netycia kad gi kaitai tai ir su sniegu buna ir tada pradejau galvoti, laukai prie mano namu landboardui netinka nes nenupjauta zole ir nelygi zeme, taciau tai snowkite'ui visiskai nesvarbu! tai dabar galvoju apie snowkitinima :D noreciau suzinoti kokio ten kaito reikia? to pripuciamo kuri naudoja vandenyje ar nepripuciama? ir vel gi, kiek tai kainuotu? :)

P.S. dar draugas pasake kad kiteboardinimas tai snowboardo braizymas? :D tiesa? ar ne?

tai vadinama snowkitingu kaip rase kiti forumo dalyviai tai nera pigu. kadangi turiu sio kia tokia patirti duosiu kelis patarimus;pradziai pasinagrinek teorija kaitavimo kad turetum bendra supratima apie jegos aitvara tai sutaupis laiko ir pinigu kai teks mokitis su patirti turinciu kaituotoju. kas liecia pati aitvara nemanau kad tau reik brangaus aitvaro bent jau pradziai vistiek tu ji suniokosi kol normaliai ismoksi skraidyt.matrasinis arba kitaip vadinant foilas aitvaras ziema privalumas nuo dauzimu zemen ne taip nukencia.,,ozone ,,, gamina mokomuosius aitvarus tavo svoriui ju per akis. isigiti galima arba ,,powerkiting,, internetineje parduotuveje arba pas ozono dileri vilniuje seskineje ,,paragliding,,.ozono penkiu kvadratiniu metru aitvaras su baru stropom apie1000 lt/trapecija apie du simtus del apsaugu nepatarsiu nes gavau dykai.ir pradek gal nuo slidziu snieglente mano manimu reikalauja daugiau igudziu.slides kalnines seno tipo tiesios butu privalumas,nekalbant kad galima rast pigiai kaip nepaklausia seniena, :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 22   [ 24 pranešimai(ų) ]
Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume