Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 12   [ 17 pranešimai(ų) ]
Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: firminiai ir nefirminiai aitvarai
StandartinėParašytas: 2009.10.29 19:50 

turiu viena aitvara. nefirmini. tokios firmos jus turbut dar nemate :D
made in china :( ...bet kita vertus koks skirtumas...svarbiausia praktika. ar ne taip, kolegos? padiskutuokime apie tai :?:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: firminiai ir nefirminiai aitvarai
StandartinėParašytas: 2009.10.29 19:55 
Site Admin
Vartotojo avataras

Nemanau, kad verta diskutuoti ir gaišti laiką apie tai.
Paskrisk su vogtu kinišku aitvaru ir originaliu firminiu.
Kvailų diskusijų nebeužvedinėsi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.10.30 12:34 
Vartotojo avataras

cia manau tas pats kaip nusipirkti kinietiska masina.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 19:04 

Jurgis 108 rašė:
Nemanau, kad verta diskutuoti ir gaišti laiką apie tai.
Paskrisk su vogtu kinišku aitvaru ir originaliu firminiu.
Kvailų diskusijų nebeužvedinėsi.

Turbūt ponaitis Jurgis labai užimtas ir skuba, todėl neįsiskaito į klausimo esmę...Jurgi - ar tikrai manai, kad mano pasiūlyta diskusija neverta dėmesio? :(
...čia kalbu ne apie kiniškus aitvarus, o apie pradedančiūjų norą ir ryžtą išmokti valdyti aitvarą. Nesvarbu jis kiniškas ar pvz. prancūziškas.
Leisk paklausti, Jurgi, koks buvo tavo pirmasis automobilis...? Manau, kaip ir daugelio tavo amžiaus žmonių - rusiška Lada... :| Taigi, nesipūskit ir nevaidinkite šaunuoliu...ne aitvaro etiketėje esmė...o aitvaristo širdyje, treniruotėse ir sugebėjimuose. Bet Jurgį galima suprasti, jis pardavinėja FIRMINIUS aitvarus ir jam pikta ant kinišku kopijų. Suprantu tave, Jurgi. Verslas yra verslas. Tiek to.
Ačių už dėmesį.
Kolegos :wink:
p.s: suprasiu ir jeigu nuspręsi pašalinti mane iš forumo...mažai kam patinka mano tiesmukiškumas :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 19:30 
Site Admin
Vartotojo avataras

Ponaitis Jurgis su didžiausia pagarba ir meile atsakys į klausimus forumiečio, kuris net nesugeba prisistatyti.

Apie mano užimtumą ir skubėjimą atskiros temos reikėtų. Gyvenu su Dievu širdyje ir jei Jūs tai žinote, tai ir žinote apie mano laiką ir skubėjimą.

Kiniškos masinės gamybos kopijos - jau ne kartą kalbėta šia tema. Ir man nesuprantama, kodėl tik atėjus į forumą tyngyma persiskaityti bent didesnę dalį jo įrašų ir pasieškoti tai kas svarbu pačiam. Žinoma, kad nesuradus, bet kokia iniciatyva sveikintina ir čia ypač gerbiama.

Laikas paklausti kokias sauskelnes dėvėjai savo laikais, gal merlė buvo? Taip, mano pirmasis automobilis buvo Lada, nes 1989 užsienietiškų modelių nebuvo. Tuo tarpu dabar yra didelis pasirinkimas firminių aitvarų, kurių kūrėjus asmeniškai pažįstu ir gerbiu jų atsidavimą ir darbą. Tuo tarpu kinijos mažieji žmogiukai tesugeba kopijuoti. Dėl ko aš juos turėčiau gerbti ir skatinti tai daryti gerbiamus kolegas?

Esu bandęs kopijas ir žinau, kad aitvaristo širdis ir treniruotės nepadės. Nebent kvailas užsispyrimas skatintų palaikyti kinijos pramonę ir vagis.

Nešalinsiu, nes tikiu išminties atrandančiais žmonėmis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 20:03 
Site Admin
Vartotojo avataras

Dar prisiminiau apie savo LADA. Ji buvo žalias šeštukas. Gariūnuose vairą sportinį pirkau ir amortizatorius tiuninau :D

Baltarusams pardaviau sėkmingai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 20:40 
Vartotojo avataras

sveikinimai ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 21:40 
Vartotojo avataras

pilnai pritariu jiurgiui,o priezastis paprasta
:arrow: pavaziaves golfu lados nebepirktu niekas manau.
nebent del kolekcijos ar sentimentu ivairiu(zinau dar kelis shio sovietinio kurinio panaudojimo budu bet ce ne apie tai).
o tiesmukizmas labai sveikintinas tik su jiuo ir atsargiai reikia :twisted:

skype/veidaknygė- zubitto

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 21:44 
Vartotojo avataras

atsiprasau
dar aie lada...
ar tik ji kartais nera pavogta ish italu fiato?ar pan...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 21:51 
Vartotojo avataras

rusai nupirko sita modeli
turejau. affigenna masina.
o del airtvareliu. skraidykit kuom tik norit. tik bukit patenkinti :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 22:01 
Vartotojo avataras

are is kinijios ar ish kur kitur...
vejias vistiek tas pats :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.08 23:06 
Vartotojo avataras

pritariu abiems.Sitas reikalas turi teikti malonuma :!:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.09 0:56 
Vartotojo avataras

Ok, as siaip neeikvoju savo brangaus laiko ir energijos tokioms diskusijoms bet sikart noreciau savo trigrasi ikisti. galbut todel, kad visame kame stengiuosi iziureti bendra vaizda ir sistema. o sikart jauciu, jog kai kurie is musu nevisai apie ta pati kalba.

visu pirma, sveikinu pvm pradejusi garsia nata, tai tuo paciu tai natai siek tiek "bemolio" pridesiu: jei buciau sios srities moderatorius, tai iskart sia tema perkelciau kazkur kitur. Ne todel, kad negalima ja diskutuoti. anaiptol. Perkelciau ja vien del bendros tvarkos. nes si tema neturi nieko bendro su sritimi "Aitvaru leidimo vietos", nebent as nieko nesuprantu ir cia diskutuojama apie skirtumus tarp aitvaru leidimo kinijoje ir lietuvoje. Taigi, ateiciai - bukim mieli, postinkime bent apytiksliai ten, kur link lenkiame, o moderatoriams - permeskite sia tema kur nors. Aciu. as pats gerbiu si foruma del informacijos, kurios galima rasti cia tikrai nemazai, o siek tiek tvarkos ir sveiko proto tikrai nepamaisys gerinant forumo kokybe.

Dabar griztu prie reikalo:
Jurgis yra gilus zmogus ir, patikekite manimi (as ji asmeniskai pakankamai gerai pazistu) - tikrai ne verslinkas. ir tikrai ne del "verslinikisku tikslu" jis nemegsta (PABREZIU) _MASINIU_KINIETISKU_KOPIJU_. Jurgi apibudinciau, kaip vaika, kuris dziaugiasi kiekvienu tyru aitvaru danguje (jei netikite, ateikit si pirmadieni i pieva prie balto tilto mazdaug 12-13 valanda ir pamatysite, kaip jis tura vaiko sypsena dziaugsis aitvaru, kurio jis nepardave ir is kurio neuzsidirbo (as tai, zinau, nes tai bus mano aitvaras danguje, kuri as pats savo pusletom rankom padariau).
Cia visai nesvarbi vieta ar laikas, kada, kur ir kieno rankomis padarytas vienas ar kitas aitvaras. Kinija yra salis, kurioje cielas kaimas per metus uzdirba maziau, nei bet kuris is musu per menesi, todel ten gamina daug brandiniu dalyku. Visu pirma, cia kalba eina apie moralinius dalykus: siuo atveju, vogtas masines kopijas. Pabreziu, _MASINES_KOPIJAS. nes i kiekviena originalu dalyka kazkas sudejo savo sirdi, laika, zinas ir idirbi kaip minimum. As gerbiu visu originaliu dalyku kurejus, ir zeminu nelegalius kopijuotojus, kurie megina pasipelnyti is kito darbo. Tai yra elementari vagyste.

Ir ne, as nesutinku, kad skrydis su viena is "masiniu_kopiju" man suteiktu dziaugsmo. Nemanau, kad bet kuriam, neiskreipta teisingumo jausma turinciam zmogui turetu suteikti. Kodel? siek tiek supaprastinsiu uzdavini ir pateiksiu gyvenimiska pavyzdi:

Jus megstate vazinetis dviraciu, ir jums tai teikia begales malonumo. Jums pasiulo nusipirkti prabangu dvirgati uz 50Lt. Klausimu nekyla - jis vogtas. jei visgi jus ji nusiperkate, nemanau, kad vezinimasis juo jums teiks malonuma. Jei taip, ka gi... nereikejo vargintis skaityti sio mano ilgo posto iki sios vietos... Net jeigu meginsite pateisinti save, kad finansine padetis neleidzia ipirkti nevogto, o jums dvirtais reikalingas kaip pragyvenimo saltinis-butinybe, as pasakysiu, kad net ir sioje visuomeneje, teisingas, galva turintis zmogus sugebes issisukti. nes pacia trumpiausia forma: perki vogta daikta - vagi pats.

Grizdamas prie Jurgio pridesiu kelis pavyzdzius: gooz1k'as vietoj to, kad pirktu kinietiska kopija, pats savo rankomis pasidare aitvara, Jurgis jam visaip kaip galejo padejo. As pats, turiu ne viena aitvara, vietoj to, kad pirkciau dar viena, pasidariau savo malonumui panasu, kaip Jurgis pardavineja, ir Jurgis man kaip galedamas padejo...

Pabagai, ko gero, jei ne Jurgis, sportiniu aitvaru Lietuvoje nebutu. Taskas. nes sis zmogus deda visa savo sirdi, asmenini gyvenima i tai, kas daugeliui musu yra tik hobis. O tai yra didele asmenine auka. Patikekite manimi, kazka panasaus pats darau kitoje srityje ir zinau, kiek tai kainuoja. Todel atidziai rinkime zodzius, nes vidine sielos ramybe mes prarandame ne kitu deka, o patys ja susigriaudami.

PVM, dar karteli - nenukreipta tai pries tave. Paprasciausiai, siandien tu uzvedei sia tema. jei kada pamatysi mane laidanti aitvarus, drasiai prieik- galesi ismeginti bet kuri - ir originalu, ir mano rankomis daryta.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.09 9:03 
Vartotojo avataras

Kažkodėl man atrodo, kad diskusija pakrypo link intelektinės (autorinės?) nuosavybės temos?

O ko gero pirminis klausimas buvo (turėjo būti?) kiek įtakos aitvaro kokybė (tiek projektavimo tiek gamybos prasme) turi įtakos pradedančio piloto pasiektų rezultatų kokybei. Tiesiog vertinimas "kiniškas" buvo pavartotas kaip prastesnės kokybės sinonimas.

Nepykit, seniai (kirtis ant e :)) , bet man atrodo kad šis klausimas iš tikrųjų turėtų domint pradedančiuosius. Na bent mane tai irgi domino :)
Suprantu, kad jums įkyri geltonsnapiai (aš irgi panašiu klausimu pradėjau, įstojęs į forumą), bet, manau, jūs esat visiškai teisūs - prisiklausęs ar prisiskaitęs nieko nesuprasi.
Reikia PABANDYTI.
Tiesiog užlipęs labai nedideliu laipteliu aukščiau (nuo "Jysk" ant Eolo Genesis) pajutau didelį skirtumą ir supratau, kad norėsiu vis geresnės kokybės aitvaro :( jau vien tam, kad pajusti vis didesnį malonumą (nuliūdęs veidukas įdėtas apgailestaujant dėl kokybės išraiškos kainoje:) ).

Gero vėjo!

P.S. Kur gi ta riba, nuo kurios kinietiškas aitvaras yra vogtas?
Mat aš turiu tris (tiksliau būtų pasakius turiu vieną ir dar du po pusę) kinietiškus, "maksiminius" aitvarus, ir kažkodėl nemanau esąs tris kart vagis :-)

Spėju čia tai jau kaip ir vogtas (kopija):
http://global.ebay.com/Adventure_-_8_fe ... 12815/item

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.11.09 9:50 
Vartotojo avataras

Rina yra paprasta:
a) aitvaras gamintas xxx salyje ir nurodoma, kad tai tox ir tox modelis ju paciu gamybos - viskas ok
b) aitvaras gamintas xxx salyje, ant jo uzrasyta pvz.: r-sky nirvana, atrodo is tolo kaip originalas, bet originalo gamintojas net nenutuokia apie kopija.... Va cia shudas.

Jei grizti prie temos istaku, tai rimtuose aitvaruose sudeta tiek akiai nematom know-how, ko nelegaliose kopijose nera, kad kopjia nuo originalo savo skrydzio charakteristikomis skiriasi labai smarkiai.

Aisku, ta pajusti reikia tureti skraidymo patirties ir pameginti.

O del vagiu... Ne viskas, kas kinijoj gaminta ir parduodama maximoje yra vogta :)

beje aitvaru pasaulyje yra zinoma atveju, kai pirkejas, pirkes nelegalias kopijas buvo paduotas i teisma ( pirko pyterio lyno airvarus. Kiek zinau, iki teismo "taikiai" susitare).

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 12   [ 17 pranešimai(ų) ]
Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume