Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 12   [ 24 pranešimai(ų) ]
Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Reikia pagalbos isrinkti Viena.
StandartinėParašytas: 2010.09.06 23:34 
Vartotojo avataras

Sveiki.
Kaip tikriausiai kiekvienam is Jusu parejo liga ir i mano sirdi :) Na o kokia liga be galvos skausmo. Tai va prasidejo:
Teko palangoje bunant netycia pamatyti kaip kazkoks zmogeliukas pasigulde ant smelio kazkokios "keistos" formos (dabar zinau sportini) aitvara, issivyniojo stropas pasikele ji ir pradejo sukti........ Jo ... Aitvarus pradejau leisti rusu laikais pasidarytus is poranka papuolusiu medziagu, ir net minciu nebuvo apie tai kad aitvaras apart to kad turi kilti gali dar kazka daryti. Zodziu stovejau ant tilto issiziojes nes oi kaip patiko....
Na aisku poto internetas, pasirodo "ligoniu" (nepykit cia is geros puses) ne vienas ir ne 2 :) Aisku pradedi skaityti iskyla klausimas - randi atsakyma dar 2 klausimai eileje (uzburtas ratas).
1. dalykas ka supratau aitvarai luzta. (FAKTAS) Na patirties nera reik bandyti su kazkuo pigesniu. Kaune Jysko (jokiu budu ne reklama) 9.90lt - 3vienetai (man dukrai ir mazeliui) oi kaip skrisim. "Skridom" (tiksliau tampem) smeigem remontavom vel kelem vel taisem 2 savaites UZMUSEM. Praleistos valandos lauke ir bandymas isvengti ziauriu smugiu i zeme dave rezultatu. 2aitvara ziauriu smygiu UZMUSE kaimynas, pamanes kad jei vaikai paskrenda tai jis ir gales... klydo....
3skraidome dar vis. Zeme nebepareina, elementarius triukelius padaryt kazkas irgi gaunasi, o kas svarbiausia graziai nutupti pavyksta bet:
1. uzkniso stropos jei galima jas taip pavadinti. Tempiant metra tos stropos ji prailgeja kokius 3cm. na o jei atstumas iki aitvaro 30m. aitvara jauti kaip ant gumu.
2. sunkus kaip boingas, skrenda kol tempi arba gelbsti uraganas.
3. Ziaurus noras eiti toliau.
Naturaliai kyla klausimas ka pasirinkti. Pirmas noras buvo Bolero tipo neuzmusamas, bet kad ir dabar as Jysko nebedauzau. Paskaicius daugiau norisi vis kazko geriau bet vel - litai pristabdo. Dabar galiniame rezultate gavosi tokia aitvaru santraukele nors imk ir visus 4 nusipirk (gal kada taip ir bus) bet dabar buciau labai dekingas jei padetumete issirinkti. Dekui uz betkoki vieno ar kito aitvaro plisa ar minusa.

HQ Jive II Emerald
Kaina 325lt.
Vejas 6-39
Matmenys 197x72
Lynai Dyneema 45kg 25mx2
Vamzdeliai Carbon ???
Bure Ripstop nailonas
Minusai Gan trapus, ypac sujungimo vamzdeliu vietose
Pliusai pilna komplektacija, kaina, giria forumieciai.

HQ batkite
Kaina 349lt.
Vejas 7-61
Matmenys 200x65
Lynai Reikia dasipirkti
Vamzdeliai Carbon 6mm
Bure Ripstop-polyester
Minusai Megsta gera (stiproka) veja. Reikia stipriu 70-100kg atlaikanciu stropu.
Pliusai Mielas akiai,

HQ Scorpion
Kaina 399lt.
Vejas 5-38
Matmenys 225x100
Lynai Reikia dasipirkti
Vamzdeliai Skyshark P300
Bure Icarex
Minusai Nepastebeta :)
Pliusai Patiko filmuota medziaga kaip jis skrenda.

R-Sky Essenciel
Kaina 380lt.
Vejas 4-20
Matmenys 215x85
Lynai ???
Vamzdeliai Skyshark 6mm
Bure Nylon 42 gr
Minusai Silpnesniam vejui. Prastai broliai rusai atsiliepia apie siu aitvaru surinkimo kokybe lyginant su kitais
Pliusai Yra http://www.108.lt
http://108.lt/aitvarai/r-sky-essenciel-indian/

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Reikia pagalbos isrinkti Viena.
StandartinėParašytas: 2010.09.07 1:09 
Vartotojo avataras

Pagal lietuvos vejus siulau R-SKY. O ir seip tikrai ne blogiausiai pasizymejusi kompanija. Manau nesuklysi. Bet seip silau geriau prie progos nepatingeti kitakarta ir prieiti prie kito skrendancio ir su juo paplepeti. tas kuris igiau skrenda ir jei manai, kad jis daugiau moke, tikrai tau pagelbes ir patars. :)

P.S. Jei kelei tik JYSK, tai tau reikia kuo greiciau bent pabandyti kazka padoresnio, nes ir teksto ilgio supratau, kad susirgai. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.09.07 8:54 
Vartotojo avataras

Fivedots.
As paplepeti tai mielai :) Gaila tik iki Vilniaus gabaliukas ne mazas o Kaune kiek tenka pravaziuoti neteko aitvariuko danguje matyti (gal nakti Kaunieciai skraido) :) Siaip stebiu forumuose del renginiu, bus koks saskrydis svente ar dar koks renginukas miela atleksiu pasiziureti.

R-Sky Essenciel +1

P.S. Mintele sove. Imu daug ALUS, truputi uzkandos, kvieciu atlekit su aitvarais i svecius (vieta kur skraidyti yra) pabendrausim :) :) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.09.07 10:05 
Site Admin
Vartotojo avataras

Neimk alaus ir atvažiuok į Palangą rugsėjo 18 d. http://108.lt/forumas/viewtopic.php?f=48&t=905

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.09.07 12:26 
Vartotojo avataras

O geras.
Reikia grafika derinti :)
Kiek supratau penktadieni renkames, šeštadieni varžybos, sekmadieni laisvi skrydžiai :)
Beje Jurgi o del aitvarų ka manai? Visgi tu specas šioje srityje.
Dekui.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.09.07 13:49 
Vartotojo avataras

Sweikas susirges ;)
Mano pirmas buvo Jive ir buvau labai patenkintas. Nera jis toks trapus kaip sako. Biskiuka koregcijos ir viskas gerai (ties T jungtim reikia pastiprinti siulu ir kliju pagalba).
Kai rinkausi as pirma aitvara ziurejau i kaina ir kad didesnis butu :) Tai Jive man tiko ir patiko.
Deciau + uz Jive ir uz R-Sky (bet sitas nepatiko del vejo diapazono) O siap gali pasiziuret ir deveta, nes paskridus menesiuka intensyviau naujas aitvaras nebebuna naujas :mrgreen:
Gal kas ka pasiulys Palangoj ;)
Sekmes

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.09.07 15:07 
Site Admin
Vartotojo avataras

Vienareikšmiškai R-Sky Essenciel.
HQ kompanijos produktai nusileidžia aerodinaminėmis savybėmis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.09.07 16:01 
Vartotojo avataras

O man kaip tik R-SKY esencial diapazonas idealiausias. nuo 4 iki 20 km/h. Nuo 20km/h ir taip jau nemalonu skristi, tai kad dar stipresnis, tai neturi jokios funkcijos. Nebent draskyti aitvarus megstat. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.09.07 16:26 
Vartotojo avataras

Tai nera cia ko ir aptarinet. The Dealers uz R-Sky ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.09.07 20:39 
Vartotojo avataras

Na tai kaip ir aisku. Didelis dekui uz helpa. Palangoj nakvyne rezervuota, paziuresiu naturoje i ta visa grozi. Tikiuosi savaitgalis bus nerealus :)
Dekui dar syk. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.10.06 16:24 

aurimkevicius rašė:
Fivedots.
As paplepeti tai mielai :) Gaila tik iki Vilniaus gabaliukas ne mazas o Kaune kiek tenka pravaziuoti neteko aitvariuko danguje matyti (gal nakti Kaunieciai skraido) :) Siaip stebiu forumuose del renginiu, bus koks saskrydis svente ar dar koks renginukas miela atleksiu pasiziureti.

R-Sky Essenciel +1

P.S. Mintele sove. Imu daug ALUS, truputi uzkandos, kvieciu atlekit su aitvarais i svecius (vieta kur skraidyti yra) pabendrausim :) :) :)

Taip, kaunieciai tikrai skraido nakti :) Viena vakara maciau prie devinto forto pilietis graziai pilotavo aitvariuka tamsiu paros metu ir dar su svieselemis :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.10.06 17:07 
Vartotojo avataras

Jeigu švieselės žalios ir skraidė prie tolimesnės aikštelės, tai tuomet turbut buvau aš :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.10.07 18:58 

marmelis rašė:
Jeigu švieselės žalios ir skraidė prie tolimesnės aikštelės, tai tuomet turbut buvau aš :)

Svieseles buvo zalios, o aikstele ten ta auksteliau kur, prie statulu :) Vadinasi tave maciau, na kiek ten temaciau, tamsu buvo :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.10.08 11:20 
Vartotojo avataras

Tai mane matei. Tik nežinau su kuriuo aitvaru... Šiuo metu vyksta skubūs darbai ir baigiama diodinių šviesų gamyba.. Tuomet, matytis turėčiau ryškiau :)

O jei turi noro pilotuot, amatęs visada gali drąsiai reikalauti papilotuoti aitvarą :)

Prie to pačio, nežinau kaip atrodo firminiai šviestukai, bet maniškiai atrodo štai taip :)
Paveikslėlis
P.s fotografuota dienos šviesos lempų apšviestoje vietoje, todėl ryškumas ne koks

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.10.08 13:59 

marmelis rašė:
Tai mane matei. Tik nežinau su kuriuo aitvaru... Šiuo metu vyksta skubūs darbai ir baigiama diodinių šviesų gamyba.. Tuomet, matytis turėčiau ryškiau :)

O jei turi noro pilotuot, amatęs visada gali drąsiai reikalauti papilotuoti aitvarą :)

Prie to pačio, nežinau kaip atrodo firminiai šviestukai, bet maniškiai atrodo štai taip :)
Paveikslėlis
P.s fotografuota dienos šviesos lempų apšviestoje vietoje, todėl ryškumas ne koks

Grazu, reikes gal kazkada ir man pasigaminti:) Bet visu pirma noreciau, kad pagaliau kazkas parduotu koki aitvarioka , tuomet gal toje aiksteleje ir as atsidurciau su aitvaru rankose ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 12   [ 24 pranešimai(ų) ]
Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume