Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 3 pranešimai(ų) ]
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Aitvaras visiškai žaliam studentui ;)
StandartinėParašytas: 2009.08.02 23:16 

Sveiki,

Na va, pagaliau approvino ir mane administracija į šį forumą. Ačiū ;) Tai va, mano istorija tokia, kad jau kokius metus svajoju nusipirkti aitvariuką (mano vaikystės mėgstamiausią žaislą :P gaila, paskutinysis prieš kokius 6-7 metus paliko kabėti aukštam medyje :) ). Vis žiūriu į jus prie Baltojo tilto gulėdamas pievutėj ir pavydžiu :D Tad pradėjau domėtis sportiniais aitvarais ir pamačiau, kad jų kainos labai jau tokios svyruojančios, nuo 50 iki 1000 su krūtimis litų. :/ Situacija yra tokia, kad esu studentas, nelabai galiu skirti tam pinigų artimiausiais metais, visgi pavyko rasti darbelio šiokio tokio ir nusprendžiau, kad galečiau sau leisti aitvariuką nusipirkti, tik dabar klausimas, ar tie noname'iniai aitvariukai išvis pakiltų į orą Vilniaus sąlygomis. Radau kažkokius pigesnius Gunther firmos aitvarus jų puslapyje ir besinagrinėdamas charakteristikas iškėliau klausimą "Ar visada brangesnis bus geresnis?". Taigi, norėčiau, kad padėtumėt man apsisprest, į kurią charakteristiką labiausiai derėtų kreipti dėmesį - svorį, aitvaro sparnų plotį ar wind range(visgi Vilniuje ne visada turbūt pasigausi vėjuką gera?).

Pradžioje buvau nusižiūrėjęs Cyclone 150 GX (27,90Eur). Jo sparnų plotis 1,5metro, o kažkur čia jūsų forume skaičiau, kad tai yra minmalus normalių aitvarų plotis. Bet problema ta, kad jis sveria 245gramus ir skrenda tik nuo 3 balų pagal Beufortą(tai čia apie apie 4m/s?). Pasearchinau šitą forumą ar kas turi tokį aitvarą, tai kažkoks žmogelis lyg ir turėjo, bet jis gyveno prie jūros ir skraidydavo pajūry, o ar Vilniuj as iškelčiau tokį aitvarą? :/

Vėliau atkreipiau dėmesį į gerokai pigesnį aitvarą, kuriam tinka vėjas ir nuo 2 Beufortų + jis sveria tik 150gramų, visgi jo sparnų plotis tik 125cm. Tai kurį gi pasirinkt? ar nebus taip, kad pigesnis bus ir geresnis?

P.S. O jūsų parduotuvėje tik paštu siunčiamos prekės? Neturit kokios krautuvėlės kur galima būtų atžingsniuot ar dviratuku atvažiuot?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Aitvaras visiškai žaliam studentui ;)
StandartinėParašytas: 2009.08.03 1:40 
Site Admin
Vartotojo avataras

Šios temos post'ų forume visas debesis. Nebesikartokime, įdėmiai pasivaikščiok po temas ir tikrai rasi visus atsakymus.

Jei ne visus, tai tikrai 99%

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Aitvaras visiškai žaliam studentui ;)
StandartinėParašytas: 2009.08.03 9:19 
Vartotojo avataras

Mano pirmas aitvaras buvo guenther, bet siek tiek didesnis, Berods royal loop vadinosi ir gal 160 sparnai. Imanoma ji pakelt ir skraidint, bet tik tiek ir tik geromis vejo salygomis...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 3 pranešimai(ų) ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: