Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 6 pranešimai(ų) ]
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Naujo aitvaro paieskos
StandartinėParašytas: 2008.09.04 0:21 
Vartotojo avataras

Sveiki visi. Renkuosi nauja aitvara ir jauciu,kad be jusu, mieli kolegai beigi koleges :), komentaru ir paaiskinimu neapsieisiu. Noriu kad aitvaras tiktu tiek stipriam tiek ir silpnam vejui. Noriu pagauti cinkeli darant ivairiausius triukus. Atranka pagal:
1. triuku atlikimas;
2. konstrukcijos patvarumas (kritimai "netyciukai" jau retesni, taciau visgi pasitaiko...);
3. kompaktiskumas (ar susideda "suitable for travelling");
4. draugavimas su stipriu ir silpnu veju;
5. kainos ir pasitenkinimo santykis.

Taigi, mane sudomine variantai:
Access Cesium
Hypnotist
E2
Silver fox 2.5 ul
Over

Buciau dekingas uz informacija tu, kurie jau yra pabande minetus agregatus. Zino pliusus ir minusus.

Come fly with me, lets fly lets fly away

F.S.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Naujo aitvaro paieskos
StandartinėParašytas: 2008.09.04 7:57 
Vartotojo avataras

Sveikas, Vismantai.
Ka, baigiasi Jive'o kanedcija? :)

Siaip manau pats nepaskrides sitais aitvarais nebeissirinksi. Cesium Access mano turbut bandei?
Jis pasizymi tikslumu skrendant, gan platus veju intervalas ir gan tvirtas. Be to vinas pigesniu is tavo cia paminetu. Taciau jis uzima labai daug vietos, nes nesiardo sonai ir yra siek tiek zemesnio konstrukcinio lygmens. Neturi papildomu standoffu (del to nelabai nori ilgai gulet ant nugaros) ir yoyo stopperiu (as jau uzsidejau). Bridle ilgiu keitimas irgi piloto nuoziura, nera jokiu mazgeliu.
Hypnotist nesu bandes.
E2 mano nuomone labai i triukus pasineshes, bet tikrai nera tvirtas. Juozas gali daugiau papasakot o gal net ir saviski pigiau parduot jei dar to nepadare.
Silver fox netinka stipriam vejui. Yra "ultra light" variacija, todel trapesnis. I kaina neieina stropos ir rankenos. Be yra labai didelis, gan sudetingai perristi bridle'ai. Ir manau kad triukam turetu puikiai pasiduoti.

Kai issirinkau cesiuma teko isbandyt ir e2 su silver fox'u, bet ore csiumas man pasirode stabiliausias ir patiko jo tvirtumas bei paprasta konstrukcija. Ir nors juo esu itin patenkintas siandien ko gero apsisprendimas kryptu i kazkuri kita... :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.04 14:57 
Vartotojo avataras

Sveikas, Mariau, tikrai nenurasau ir nenurasysiu savo vieno is pirmuju aitvaru - Jive!! Pakankamai daug dziaugsmo apturejau su juo... tai perdaug imtymu :D kritimai kylimai ir visa kita. Whatever..
Aciu uz paaiskinimus ir komentarus. Zinai, kas man nepatinka (truputi nedaug) access'e, kad jis nesusideda. Tarkim nuskrendi kur i siltuosius krastus, tai kelioneje gana daug nepatogumu gali buti..
Matau, kad protingiausia bus juos pabandyti eigoj. Jau apsikalbejom su Jurgiu del test drive'o :)
Bet siaip noreciau daugiau nuomoniu. Aitvaristai, drasiau deliokite mintis, jos laukiamos labai.

Come fly with me, lets fly lets fly away

F.S.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.09.29 9:32 
Vartotojo avataras

Ahjo kolegos, apie savo kampe tūnantį E2 galiu pasakyt tik tiek jog norint skirtsti tikrai geras aitvaras. Didelis plotas todėl skrenda lengvai ir užtikrintai. Lyginti su kitais aitvarais ir ypač Ultra Light (UL) versijomis net negalima. Kažkada jau sakiau kad pasiduoda ypač patraukliems triukams - back spin (Prism terminologija) arba rolling fade sukasi is bet kokios pozicijos. Nueik i prismkites.com ir ten pilots lounge pasiziurek video klips. Ten jie labai is standariniu poziciju pradeda viska daryt, bet isijunk fantazija ir pamatysi kad tokiose vietose viskas gaunasi. Na ir 540 kuris vėl sulaukus gero momento ne vien leidžiantis link žemės gaunasi:)

Pradžiai tiek. Bridlas paprastas, reguliuojasi paparstai, keičiamos stand off'ų pozicijos leidžia gerai prie vėjo prisitaikyt. Kojos laužiasi per pusė, patogiau vežtis.

Joz

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.10.01 10:02 
Vartotojo avataras

Beje už 400lt atiduodu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008.10.01 10:15 
Vartotojo avataras

Ydek keleta foto kokioje jis siuo metu stadijoje ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 6 pranešimai(ų) ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: