Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 1 pranešimas ]
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: HQ Bolero (thomas.uknavage komentaras)
StandartinėParašytas: 2007.08.30 15:08 
Site Admin
Vartotojo avataras

HQ Bolero (mano aitvaras) - Sekmadienį teko reguliuoti stropas didinant atakos kampą, nes prie mažo vėjo aitvaras nelabai norėjo skristi. Šio aitvaro modelyje nėra spec. mazgų, pagal kuriuos didinasi atakos kampas, tad teko atlaisvinti stropų surišimo mazgą ir tiksliai matuojant pavyko padidinti atakos kampą. Kadangi Sekmadienĝ buvo mažas vėjas, savo aitvarą perleidau draugei, kuriai mokytis valdyti aitvarą sąlygos buvo idealios. Pirmadienis - pūtė 6-7 m/s vėjas, tad prie tokio vėjo HQ aitvaras suteikė tikrai nemažai džiaugsmo ne tik man ir draugei (kaip nekeista mano draugė labai greitai išmoko daryti įvairias figūras) bet ir aplinkiniams poilsiautojams :))). Prie tokio vėjo aitvaras tikrai stabiliai skrenda ir preciziškai reaguoja į valdymą. HQ Bolero minusai - lengvai nesureguliuosi atakos kampo (manau reikės patobulinti perrišant naujai stropas). Pliusai - tvirtas, nebijantis smūgių aitvaras. Storesnės (negu Nexus ir Venice) stropos suteikia užtikrintą jausmą, kad jos tikrai nenutruks prie didesnio vėjo, aitvaras gan tiksliai reaguoja į judesius.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 11   [ 1 pranešimas ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: